رمضان


 
لطفا جهت مشاهده صفحه کلمه عبور خود را وارد نمائيد :
 
  نام کاربری :
  کلمه عبور :
متن تصویر:
عضویت


اقتصادی - سیاسی
بیانیه وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران درخصوص بازگشت مجدد تحریمهای آمریکا (12 آبان 1397)
رژیم ترامپ در ادامه قانون شکنی ها و قلدرمآبی های آشکار خود روز گذشته پایان دوره ی به اصطلاح تنفس شش ماهه برای اجرایی شدن کامل تحریم هایی که این رژیم در روز هشتم ماه می با خروج غیرقانونی از برجام مجددا علیه کشورمان وضع کرده بود را اعلام نمود. این اقدام اگرچه به لحاظ عینی و عملی نسبت به دوره ی شش ماهه اخیر تبعات منفی اندکی برای اقتصاد ایران به دنبال خواهد داشت، اما برای رژیم حاکم بر آمریکا یک سقوط اخلاقی و سیاسی بزرگ محسوب می شود.
 ١٨:٥٥ - 1397/08/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
اجتماعی
ملاقات با زندانیان ایرانی زندان سیدی استان لباب ترکمنستان
روز چهارشنبه 25 مهرماه 97 آقای اصغری سرپرست موقت سرکنسولگری به همراه دو تن از کارکنان محلی (مترجم و راننده) با زندانیان ایرانی مستقر در زندان «سیدی» استان لباب ترکمنستان (300 کیلومتری شهر مرو) ملاقات نمود. این ملاقات در پی هماهنگی و مساعدت بسیار خوب و قابل تقدیر نمایندگان وزارت امور خارجه ترکمنستان در استانهای مرو و لباب و همچنین ریاست محترم زندان مذکور صورت پذیرفت. قرار بود فقط با یک زندانی ملاقات شود، اما طرف ترکمنی اجازه ملاقات با کلیه زندانیان ایرانی مستقر در زندان مذکور را داد.
 ١٦:٤٠ - 1397/07/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
سیاسی
پیام تسلیت و همدردی رئیس جمهور محترم ترکمنستان به عنوان رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران به مناسبت حادثه تروریستی اهواز
جناب آقای «قربانقلی بردی محمدوف»، رئیس جمهور محترم ترکمنستان طی پیام کتبی به عنوان جناب آقای دکتر روحانی، رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران، حادثه تروریستی اهواز را به ایشان، دولت و ملت ایران، بویژه بازماندگان و بستگان قربانیان این حادثه تروریستی جانگداز تسلیت گفتند.
 ١١:٥٨ - 1397/07/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
مذهبی
شرکت همکاران سرکنسولگری در مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان در مسجد امام خمینی (ره) روستای رفسنجانی شهر مرو
کارکنان سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در مرو شامل: آقایان اصغری، سرپرست موقت سرکنسولگری، متولی، کنسول و قلیچ خانی، حسابدار روز هفتم محرم 1397 با حضور در مسجد امام خمینی (ره) روستای مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی شهر مرو همراه با تعدادی از عزاداران محل به سوگواری و عزاداری در مرثیه سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) و شهدای والامقام کربلا پرداختند.
 ١٥:١٠ - 1397/06/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
اقتصادی
دیدار مسئولین سرکنسولگری با رانندگان ایرانی متوقف در مرز سرخس
به دنبال محدودیت جدید اعمال شده از سوی مقامات مرزی و گمرکی ترکمنستان در مرز سرخس مبنی بر کاهش شدید ظرفیت تردد خروج کامیونها از حدود 200 به 30 کامیون در روز، و در نتیجه مشکلات حاد پیش آمده برای رانندگان کشورمان در این خصوص، آقایان اصغری سرپرست موقت به اتفاق علیپور رایزن سیاسی سرکنسولگری طی دو مرحله در تاریخ های 19 و 24 مردادماه ضمن حضور در در مرز، با رانندگان ایرانی که تعداد زیادی از آنها بیش از 5 روز در صف خروج از مرز سرخس در انتظار بودند، دیدار و گفتگو کردند.
 ١٧:٠٨ - 1397/05/26 - نظرات : ٠متن کامل >>